Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Merr flakë gjatë ecjes, digjet “BMW-ja” në Fier

Foto ilustruese

Një automjet tip Bmw ka marrë flakë gjatë ecjes këtë të dielë në vendin e quajtur Ura e Hoxharës në Fier.

Mësohet se makina me targe “AA 626 VN” është djegur plotësisht, ndërsa për fat të mirë shoferi ka shpëtuar pa lëndime.

Paraprakisht dyshohet se shkak i zjarrit është bërë një defekt elektrik.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.