Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Një njoftim shumë i rëndësishëm për lejet e qëndrimit

Greqia duket se ka vendosur te zbatoje afate dhe rregulla te reja ne lidhje me procedurat per leje qendrimi.

Ne Pire sic njofton Tribuna Tv, nuk do te pranohet mbyllja e takimeve me konsullaten deri ne daten 15 shtator.

Kjo eshte paraqet interes te vecante per numrin e larte te emigranteve shqiptare ne shtetin grek:

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.