Parashikimi/ Ja çfarë ndodh me motin pasdite dhe nesër

Kliko per me shume info

Shiu duket se është larguar nga vendi ynë, ndërsa vendin e ka zënë dielli përvëlues.

Pasditja e sotme dhe dita e nesërme do të karakterizohen nga temperaturat e larta.

Kliko per me shume info

Instituti i Gjeoshkencave, Energjisë, Ujit dhe Mjedisit ka bërë parashikimin e motit për pasditen e sotme dhe ditën e hënë.

Më poshtë keni parashikimin e motit:

Reshjet

Sot pasdite dhe nesër nuk priten reshje (siç tregohet në tabelë, respektivisht për secilin qark).

Temperaturat

Nesër temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 24 / 34 °C

në vendet e ulëta: 22/ 38 °C

në vendet malore: 16 / 32 °C.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here