Plas sherri, grushte e shkelma mes dy femrave

Kliko per me shume info

Dy turiste janë përleshur me njëra-tjetrën në rrugët e Mykonos në Greqi,

Kamerat amatore kanë kapur momentin kur dy femra kanë shkëmbyer grushta dhe shkelma me njëra-tjetrën.

Kliko per me shume info

Siç duket dhe nga pamjet, dy turistet fillojnë të zihen para kalimtarëve, për arsye që ende nuk bëhen të ditura.

Përfundimisht, disa të rinj ndërhyjnë dhe arrijnë t’i ndajnë ato, duke i dhënë fund një spektakli që është parë në shumë vende turistike, por jo në Mykonos.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here