Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Plas sherri, grushte e shkelma mes dy femrave

Dy turiste janë përleshur me njëra-tjetrën në rrugët e Mykonos në Greqi,

Kamerat amatore kanë kapur momentin kur dy femra kanë shkëmbyer grushta dhe shkelma me njëra-tjetrën.

Siç duket dhe nga pamjet, dy turistet fillojnë të zihen para kalimtarëve, për arsye që ende nuk bëhen të ditura.

Përfundimisht, disa të rinj ndërhyjnë dhe arrijnë t’i ndajnë ato, duke i dhënë fund një spektakli që është parë në shumë vende turistike, por jo në Mykonos.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.