E FUNDIT/ Autobusi përfshihet nga flakët në Rrugën e Kombit

Kliko per me shume info

Një autobus është përfshirë nga flakët pasditen e sotme në “Rrugën e Kombit”.

Mësohet se autobusi udhëtonte nga Prishtina në drejtim të Tiranës dhe në të ndodheshin rreth 40 pasagjerë. Fatmirësisht asnjë prej udhëtarëve nuk ka pësuar lëndime, pasi të gjithë kanë arritur të zbresin në kohë.

Kliko per me shume info

Shkak për ngjarjen paraprakisht dyshohet një defekt teknik.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here