Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

E FUNDIT/ Një tërmet lëkund vendin

Një tërmet i fuqishëm me magniudë 4.1 ballë e shkallës rihter ka tronditur vendin mesditën e sotme.

Sipas asaj që raporton lëkundjet janë regjistruar në orën 15:37 dhe epiqendra ka qenë 13 km larg Kurbneshit në Mirditë, 30 km nga Kukësi dhe 68 km në verilindje të Tiranës.

Thellësia e tërmetit ka qenë 2 km, ndërsa ende nuk ka raportime për dëme materiale apo të lënduar në njerëz.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.