“E pashë, sikur po më priste”, shqiptarja i del përpara trenit në Itali, humb jetën tragjikisht

Kliko per me shume info

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë të hëne në Brescia, ku një tren ka përplasur për vdekje një grua të re me origjinë shqiptare.

Mediat italiane shkruajnë se gruaja i ka dalë qëllimisht përpara trenit të linjës Brescia-Parma.

Kliko per me shume info

Makinisti i trenit nuk ishte në gjendje të bënte asgjë për ta shmangur atë.

“E pashë që po vinte papritur, sikur të më priste dhe nuk mund të bëja asgjë për ta shmangur”, tha drejtuesi i tretuar, duke sqaruar dinamikën e aksidentit.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here