Këngëtarja e njohur: Bëra gjoksin që të më mbajë mbi ujë se s’di not

Kliko per me shume info

Këngëtarja shumë e komentuar në media për deklaratat e bujshme që bën, Cardi B ka habitur sërish me deklaratën e rradhës. Nëse nuk e dinit, Cardi format që ka sot, i ka falë operacioneve plastike të cilat siç duket i kanë shërbyer dhe për diçka tjetër.

Në foton e fundit Cardi është shfaqur e veshur me shumë stil, ku në sy bie bluza që i tregon gjoksin.

Kliko per me shume info

“Unë nuk mund të notoj, kështu që i bleva këto c*ca që të pluskoj”, shkruan Cardi. Deklarata e saj ka shkaktuar komente të shumta dhe të qeshura pafund. Kujtojmë që Cardi është e martuar me reperin Offset dhe kanë një vajzë.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here