Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Përfshihet nga flakët jahti në Greqi

Një jaht i vogël me flamur londinez është përfshirë nga flakët ditën e sotme në Symi të Greqisë.

Mësohet se si pasojë e ngjarjes nuk ka persona të plagosur, pasi personat që ndodheshin në bordin e motoskafit arritën të nxirren shëndoshë e mirë.

Më pas forca zjarrfikëse u përpoqën të shuajnë zjarrin, por përpjekjet dështuan.

Shkaqet e zjarrit në jaht nuk janë bërë të ditura dhe do të hetohen menjëherë nga zyrtarët përkatës të Autoritetit Portual.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.