Stresi nis jetën “gangsta”! Reperi “tallet” me…

Kliko per me shume info

Menjëherë sapo doli nga burgu, reperi Stresi ka nisur jetën e tij si një “gangster”!
Së fundi një video e tij është publikuar nga një faqe në Instagram, ku shfaqet reperi duke i ikur policisë që është vënë në ndjekie të tij.
Në videon që e ka publikuar vetë, ai shihet duke u “tallur” me policët që i janë vënë në ndjekje.
Kjo video arriti të tërheqë vëmendjen e të gjithëve menjëherë dhe jo më kot.
Reperi ka vetëm pak javë që ka dalë nga burgu i Fushë Krujës, ku mbahej pas hekurave prej tetorit!
Epo shpresojmë që Stresi të jetë më i kujdesshëm këtë herë dhe mos të krijojë probleme me drejtësinë.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here