Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Komenti i Stresit tek motrat Vjollca “bëri lëmsh” rrjetin, çfarë e lidh me Marinën??

Luana Vjollca së bashku me familjen e saj mamin, motrën e madhe Lirën, Marinën dhe Jorin mbesën e saj ndodhen me pushime në Dhërmi.

Këngëtarja ka postuar disa foto nga këto pushime e foto më e veçantë është ajo ku shfaqet e përkëdhelur pranë të ëmës e cila e puth në ballë

“E bekuar.. Nga Familja ime dhe natyra e mrekullueshme e Shqiperise! Faleminderiit Zot”, shkruan Luana.

Mirëpo mes komenteve të shumta ka rënë në sy komenti i Stresit i cili i ka habitur të gjithë.

“Familja ime”, shkruan Stresi.

Komenti i tij ka befasuar fansat e motrave të njohura shqiptare, dhe nuk kishte sesi të ndodhte ndryshe!

Megjithatë ky nuk është postimi i parë i Stresit për Vjollcat. Kohë më parë, kur ishte i ftuar në dasmën e Getoarit dhe Marinës, ai bëri një postim në Instagam ku shkruante: “Koha për familjen!”

Të kenë vërtet lidhje familjare?

Leave A Reply

Your email address will not be published.