Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Ndryshim temperaturash: Ja si pritet të jetë moti ditën e sotme

Pas temperaturave të larta dhe motit super të nxehtë, ditën e sotme pritet një rënie temperaturash në vend.
Veriu do të ketë masa të paqëndrueshme ajrore, ndërsa kthjellimet e mëngjesit do të pasohen nga vranësira.
Gjatë mesditës, disa zona të veriut do të përfshihen nga reshjet e shiut.
Në bregdet, era do të fryjë e lehtë dhe temperaturat në të gjithë vendin do të pësojnë rënie në mesditë.
Ato do të shkojnë nga 23 deri ne 35 gradë celsius.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.