VIP

Aktorja e njohur e serialit turk “Kuzey Güney” vjen në Kosovë

Ajo u bë e famshme në Shqipëri fillimisht përmes serialit turk “Kuzey Güney”, ku luante rolin e nënës së dy vëllezërve.

Më pas, Semra Dinçer u shfaq në serialin “Nusja nga Stambolli” duke shkëlqyer në rolin e saj si nëna e Ademit. Për të gjithë fansat shqiptarë të aktores ka një lajm të mirë!

Ajo aktualisht ndodhet në Kosovë. Aktorja është fotografuar ditën e sotme në Aeroportin Ndërkombëtar të Prishtinës, “Adem Jashari”.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close