DETAJET/ I moshuari në gjendje kritike pasi ngatërroi ilaçet me fotoksinë

Kliko per me shume info

Një 67-vjeçar i fshatit Cuke, bashkia Sarandë ndodhet në gjendje të rëndë në spitalin e Sarandës

Burimet bëjnë me dije se personi në fjalë është Jorgo Beqo për të cilin mësohet se ka konsumuar një sasi fotoksine.

Kliko per me shume info

Grupi hetimor ndodhet në spital dhe po punon për të zbardhur shkakun e këtij veprim, ndërsa sipas familjarëve, ngjarja është aksidentale pasi dyshohet se mund të ketë ngatërruar ilaçet.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here