Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Do të mbante koncert në jug të Shqipërisë, aksidentohet reperi

Reperi Alores, i cili dy vite më parë solli bashkëpunimin me Çiljetën të titulluar “Pa ty jetoj”, ka pësuar një aksident gjatë rrugës për në Dhërmi.
Alores do të mbante një koncert në destinacionin më të preferuar të momentit për pushuesit, mirëpo për fat të keq i është dashur ta anullojë.
Burime për “News.31” tregojnë se reperi është aksidentuar gjatë mbrëmjes dhe tashmë ndodhet në spital duke marrë mjekim për plagën në kokë.

Fatmirësisht, aksidenti nuk ka qenë i përmasave të mëdha dhe Alores është jashtë rrezikut për jetën.
Mësohet se pak para aksidentit, reperi kishte qenë duke folur në telefon me gazetaren Klotilda Harka, të cilës po i jepte një intervistë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.