Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Po e çonte në çerdhe, 3 vjeçari shqiptar ndërron jetë në duart e nënës

Një ngjarje tragjike ka ndodhur mëngjesin e së mërkurës në një familje shqiptare nga Kosova, e cila jetonte në Gjermani.

Fëmija i tyre 3 vjeçar, L. Gashi, ka ndërruar jetë, në krahët e nënës, gjatë rrugës duke shkuar për në çerdhe.

Mësohet se i mituri ka pësuar infakt.

Raportohet se familja shqiptare ishte nga Malisheva, vend ku pritet të prehet edhe trupi i pajetë i 3-vjeçarit.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.