Stresi godet me makinë këmbësoren në Prishtinë!

Kliko per me shume info

Reperi Stresi ka pasur sërish probleme me drejtësinë!
Një muaj pasi doli nga burgu i Fushë-Krujës, ai ka bërë një aksident në Prishtinë.
Reporteri.net mëson se ai ka goditur me veturë një këmbësore që po kalonte vijat e bardha.

Siç shihet në fotot e siguruara, aksidenti ka ndodhur tek vendi i quajtur “Qafa”.
Sipas mediave në Kosovë, gruaja ishte duke kaluar në vijat e bardha kur vetura e Stresit e goditi duke i shkaktuar lëndime trupore.
Policia ka mbarritur në vendin e ngjarjes dhe po vijon hetimet për zbardhjen e aksidentit.

Kliko per me shume info
loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here