VIP

“Stresi” nuk u ndahet telasheve, rrethohet nga policia

Reperi i njohur Stresi ka vetëm pak javë që ka dalë nga burgu.
Por pas ndarjes edhe nga e dashura e tij Kejsi, duket se Stresit po i shfaqen telashe. Sot mediat raportuan se, teksa ka qenë duke udhëtuar në rrugët e Kosovës është përfshirë në një aksident që ka sjellë pasoja tek një kalimtare.

Menjëherë pas ngjarjes në vend është paraqitur policia e cila shihet të ketë ‘rrethuar’ Stresin.

Por reperi ka reaguar në lidhje me ngjarjen duke publikuar një video, ku shkruan se është një kontroll ”blic” nga policia dhe se nuk ka aksidentuar askënd.

“Kjo osht Aksion Policor Blic dhe jo Aksident??? ju lutem mediave pak ma mire me marr info. Respekt Stresi Stresinjo!”- shkruan Stresi.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Artikuj te ngjashem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close