Gjyste Vulaj publikon mesazhin e fansit, merr ofertë për një lidhje serioze

Kliko per me shume info

Rrjetet sociale mbeten një platformë që gjithnjë e më shumë na afrojnë me njerëz të panjohur. Mesazhet janë në masë kur mbi të gjitha je një personazh publik.

Gjyste Vulaj ka bërë publik mesazhin e një fansi, i cili e propozon për një lidhje serioze.

Kliko per me shume info

Këngëtarja i ka kthyer një përgjigje vërtet ironike, duke e shpërndarë me të gjithë ndjekësit:

“E kam një lidhje serioze që 26 vjet dhe dy fëmijë. Faleminderit”.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here