Brenda shtëpisë luksoze të Arbana Osmanit

Kliko per me shume info

Moderatorja Arbana Osmani është bërë së fundmi kryefjala e mediave për shkak të romancës së saj të re me regjisorin Eduart Grishaj, romancë të cilën nuk e fshehin në asnjë moment nga publiku.

Madje së fundmi, në një bisedë në komente, Eduarti i tregonte Arbanës se mezi priste që Xhemi të largohej nga shtëpia e saj, në mënyrë që të rrinin vetëm të dy.

Kliko per me shume info

Ditën e sotme, Xhemi ndau me ndjekësit e saj në Instagram pamje nga shtëpia e Arbanës, të cilën e ka mikeshë të ngushtë.

Moderatorja shfaqej e ulur në një karrige të bardhë, në ballkonin ku binte në sy arredimi modern. Përballë ballkonit dukej natyra dhe me siguri ky duhet të jetë një kënd shumë relaksues për Arbanën, ku ka zgjedhur të kalojë kohë edhe me mikeshën e saj.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here