Ndër pastiçieret më të mira në Zvicër, bën tortën me flamur shqiptar

Kliko per me shume info

Ajo është një kuzhiniere shqiptare e cila jeton jashtë Shqipërisë po që ka korrur sukses me websitin e saj dhe jo vetëm pasi është një ndër pastiçieret më të mira në Zvicër.

Biznesin e ka emëruar ‘miri _from_mybaguette’ dhe emri i saj është Mirdita Thaqi. Duket se Mirdita është një patriote e vërtetë pasi në shumë foto ka pozuar me flamurin shqiptar dhe shfaqet në video edhe duke dëgjuar dhe kënduar muzikë shqiptarë ndërsa është duke gatuar.

Kliko per me shume info

Në një video që ka realizuar së fundmi ajo duket teksa përgatit një tortë në formë zemre ku edhe ka shkruar: Unë jam shqiptar.

Këtë gjë pastiçjerja shqiptarë që jeton në Zvicër e ka bërë në formë falenderimi për 21 mijë ndjekësit e saj në Instagram.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here