Vdekja e dy punëtorëve në Tiranë, ja çfarë thotë Basha

Kliko per me shume info

Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha me anë të një statusi në “Twitter” shkruan se Edi Rama është artisti i mashtrimit, arrogant dhe i pashpirt me shqiptarët.

Basha nënvizon se dje në Tiranë vdiqën dy punëtorë që ranë nga skelat dhe kryeministri nuk tha asnjë fjalë. Për Bashën, punëtorët ishin viktima të makutërisë mafioze të Ramës.

Kliko per me shume info

foto galeri PreviousNext
“Artisti i mashtrimit, arrogant dhe i pashpirt me shqiptarët të cilët i urren, asnjë fjalë për 2 viktimat e makutërisë mafioze në zemër të Tiranës”, shkruan Basha.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here