Eneda Tarifa i kërkon falje vajzës: Mund të martohem sërish

Kliko per me shume info

Eneda Tarifa ka bërë një rrëfim tepër të sinqertë për marrëdhënien e saj me të bijën, duke prekur publikun.

E ftuar në emisionin “Treshat”, këngëtarja rrëfeu se shumë herë, në mënyrë të pavetëdijshme, nervat dhe streset e punës ia shkarkon të voglës së saj, Arias.

Kliko per me shume info

“Ndodh, por e marr dhe ja shpjegoj, madje shpesh i kërkoj dhe falje. Unë di të them më fal. Vajzës i kërkoj shpesh falje”, u shpreh këngëtarja e emocionuar, duke marrë duartrokitjet e sallës.

E pyetur nëse mendon për një martesë të dytë në të ardhmen, këngëtarja u përgjigj: “Ndoshta po. Po të gjej njeriun e duhur, po”.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here