Kërcet në restorant, kësaj radhe klienti qëllon kamarierin

Kliko per me shume info

Me sa duket nga zemërimi për shërbimin e ngadaltë, një mysafir i restorantit në Francë ka qëlluar një kamerier.

Sipas hetuesve, klienti u mërzit në incidentin e së Premtes në mbrëmje në periferi të Noisy-le-Grand, në lindje të Parisit, sepse sanduiçi i tij nuk ishte përgatitur aq shpejt sa ai e kërkonte. Ai tërhoqi një pistoletë dhe qëlloi kamerierin në shpatull, shkruan MSN.

Kliko per me shume info

Viktima, një 28-vjeçar vdiq në vendin e ngjarjes. Autori I krimit ka mundur tia mbath dhe ende nuk është bërë vënia në pranga e tij ndërsa, Prokurori filloi një hetim paraprak për vrasjen.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here