E rëndë në Gramsh: gjendet trupi pa jetë i një burri

Kliko per me shume info

Qyteti i Gramshit është tronditur sërish sot. një tjetër qytetar i tij ka humbur jetën, pas punëtorit në moshë të re që gjeti vdekjen duke rënë nga skela e kantierit në Tiranë.

Sot, nNjë trupi i pa jetë është gjendur pranë lumit Devoll në vendin e quajtur Çekrez. Viktima quhet Besnik Tabaku dhe është rreth moshës 53 vjeç.

Kliko per me shume info

Policia dëshmon se në trupin e viktimës nuk ka shenja dhune , megjithse ende po punohet për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here