VIP

I ati humbi jetën, vajza e Paul Walker publikon foton e rrallë të tij (FOTO)

Aktori, Paul Walker humbi jetën disa vite më parë në një aksident tragjik. Por së fundmi vajza e tij, Meadow ka publikuar në profilin e saj në “Instagram” një foto, e cila nuk ishte publikuar kurrë parë.

Në këtë foto aktori i ndjerë, i filmit  “Fast and Furious” shfaqet  duke u larë në oqean së bashku me një derr të egër.

Fjalët që Meadow ka zgjedhur për të treguar se sa shumë i mungon babai i saj janë rrëqethëse. Krahas kësaj fotoje, ajo ka shkruar: “Duke menduar për ty.’’

Meadow është 20 vjeçe. Kujtojmë këtu se ajo është fëmija i vetëm që aktori pati.

Kujtojmë këtu se nuk është hera e parë që, ajo tregon se sa shumë i mungon babai i saj.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Artikuj te ngjashem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close