VIP

Konfirmohen zërat, Anxhela Peristeri mungon në dasmën e këngëtarit (FOTO)

View this post on Instagram

Ju faleminderit shume pafund te gjithe miqeve, kolegeve,njerezve te mi te afert Per mua ishit si nje familje e madhe e bashkuar bashk per te gezuar Falenderim shkon per 2 kostumet e mija @jonipeci_store Per fustanin e nuses @geraldina_sposa Arredimin e salles dhe kokejlit @sara_event Per kepucet e arrta te hirushes @jardin_luxury_boutique Dhe per ambjentin e mrekullueshem te @royal.hill @aurelagaceofficial per super atmosferen e djeshme @isthatxheisara @aldobardhi @oltabokaofficial @magnanellimelissa @krenar_seiti @megilaska33 @mateus_frroku @julianapasha @fatimaymeri @blerinabrakaofficial @lorenc_hasrama @vedatademi @edlirbegolli @bahitikledi @ertilakoka @silvermetka @kozelidon @orielenikuci @ermal.pepa @kitarabass @koli_bimi @altionisai @adikitare @mandiperkusion @jonvanride Ju duam shume ERIK DHE ROMINA LLOSHI ??

A post shared by Eriklloshi (@eriklloshi) on

 

Fundjavën që lamë pas këngëtari i njohur Erik Lloshi i dha fund beqarisë.

Në një dasmë që zgjati disa ditë, këngëtari kishte të ftuar personazhe të njohur të ekranit.

Disa prej tyre edhe kënduan duke sjellë një atmosferë të veçantë në dasmë. Por mes të ftuarve është vënë re mungesa e mikeshës së tij, Anxhela Peristerit.

Në ditën e martesës së këngëtarit, Peristeri ishte e pranishme në një tjetër dasmë së bashku me mikun e saj Aurel Thëllimi.

Prej kohësh përflitet se marrëdhënia e tyre është prishur dhe duket se mungesa në dasmë i konfirmon zërat.

Kujtojmë se Eriku dhe Anxhela kanë pasur një marrëdhënie të ngushtë me njëri-tjetrin, madje kanë edhe disa bashkëpunime muzikore.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Artikuj te ngjashem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close