Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Armina Mevlani u përgjigjet lajmeve për ndarjen nga Shkelzen Berisha

Nuk ka problem- kjo është shprehja që ka zgjedhur Armina Mevlani për tiu përgjigjur lajmeve të shpërndara ditët e fundit rreth raportit të saj me Shkelzen Berishën.

Në faqen e saj zyrtare ajo ka publikuar mesditën e djeshme një foto bashkë me Shkelzen Berishën, ku duket se dy personazhet janë së bashku në pushimet e verës.

Ditët e fundit në media kanë qarkulluar lajme rozë për një ndarje të mundshme në sfond, por Armina dhe Shkelzeni as i kanë mohuar dhe as i kanë konfirmuar informacionet në fjalë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.