Armina Mevlani u përgjigjet lajmeve për ndarjen nga Shkelzen Berisha

Kliko per me shume info

Nuk ka problem- kjo është shprehja që ka zgjedhur Armina Mevlani për tiu përgjigjur lajmeve të shpërndara ditët e fundit rreth raportit të saj me Shkelzen Berishën.

Në faqen e saj zyrtare ajo ka publikuar mesditën e djeshme një foto bashkë me Shkelzen Berishën, ku duket se dy personazhet janë së bashku në pushimet e verës.

Kliko per me shume info

Ditët e fundit në media kanë qarkulluar lajme rozë për një ndarje të mundshme në sfond, por Armina dhe Shkelzeni as i kanë mohuar dhe as i kanë konfirmuar informacionet në fjalë.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here