Lajmi Fundit
Lajmi Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Enca kërkon që fytyra e saj të vendoset tek flamuri shqiptar

Një prej këngëtareve më të njohura dhe më të komentuara shqiptare është padyshim Enca Haxhia.

Së fundmi, Enca ka vendosur që t’u përgjigjet pyetjeve që i kanë bërë disa fansa.

Një prej tyre, e ka pyetur këngëtaren se cili është qëllimi që ajo ka për 10 vitet e ardhshme.

“Sinqerisht, çdo ditë që kalon kuptoj se qëllimi më i madh në jetë është të jesh e lumtur. Gjithashtu dua të jem në bilionere e suksesshme e cila sapo ka nisur një familje të re dhe dua fytyrën time në flamurin shqiptar”, është shprehur Enca.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!
1 Comment
  1. edi says

    Un e kam foton tende ne banjo

Leave A Reply

Your email address will not be published.