Enca kërkon që fytyra e saj të vendoset tek flamuri shqiptar

Kliko per me shume info

Një prej këngëtareve më të njohura dhe më të komentuara shqiptare është padyshim Enca Haxhia.

Së fundmi, Enca ka vendosur që t’u përgjigjet pyetjeve që i kanë bërë disa fansa.

Kliko per me shume info

Një prej tyre, e ka pyetur këngëtaren se cili është qëllimi që ajo ka për 10 vitet e ardhshme.

“Sinqerisht, çdo ditë që kalon kuptoj se qëllimi më i madh në jetë është të jesh e lumtur. Gjithashtu dua të jem në bilionere e suksesshme e cila sapo ka nisur një familje të re dhe dua fytyrën time në flamurin shqiptar”, është shprehur Enca.

loading...

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here