Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Fernando i Çiljetës tregon talentin në muzikë

Dy ditë më parë, këngëtarja Çiljeta Xhilaga publikoi këngën e saj më të re në bashkëpunim me këngëtarin e ri, Estto-n.
Kënga u titullua “A je mirë” dhe deri tani ka marrë mijëra klikime në Youtube.
Duket se fansi më i madh i kësaj kënge dhe në fakt i të gjitha këngëve të Çiljetës, është i vogli i saj, Fernando.
Këngëtarja ka filmuar të birin i cili kishte vendosur këngën e saj në lokalin ku po kalonin paraditen së bashku.
“Kur Fernando bën Dj-n”- shkruan Çiljeta krahas videos së të birit, i cili shfaqet para kompjuterit duke përzgjedhur këngët. Mesa duket, ai e ka njësoj pasion muzikën ashtu si mamaja e tij.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.