Pas muajsh mungesë shfaqet Flori Mumajesi

Kliko per me shume info

Flori Mumajesi prej kohësh është larguar nga rrjetet sociale dhe thuajse nuk dihet asgjë për jetën e tij.
Pasi fitoi “Këngën Magjike” me këngën “Plas” ai u ‘zhduk’ dhe nuk ka publikuar as projekte të reja muzikore.

Mirëpo pas disa muajsh, miku i tij Klajdi Haruni e ka rikthyer këngëtarin në rrjetet sociale duke publikuar një foto ku shfaqet bashkë me Florin.
“Mëngjese vere”, shkruan Klajdi mbi foton ku shfaqet me miqtë e tij më të mirë.

Kliko per me shume info
loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here