Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Pas muajsh mungesë shfaqet Flori Mumajesi

Flori Mumajesi prej kohësh është larguar nga rrjetet sociale dhe thuajse nuk dihet asgjë për jetën e tij.
Pasi fitoi “Këngën Magjike” me këngën “Plas” ai u ‘zhduk’ dhe nuk ka publikuar as projekte të reja muzikore.

Mirëpo pas disa muajsh, miku i tij Klajdi Haruni e ka rikthyer këngëtarin në rrjetet sociale duke publikuar një foto ku shfaqet bashkë me Florin.
“Mëngjese vere”, shkruan Klajdi mbi foton ku shfaqet me miqtë e tij më të mirë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.