VIP

Trejsi Sejdini ‘çmend’ ndjekësit! Pozon…

Modelja seksi ka zgjedhur të qëndrojë në Ibiza dhe së fundmi i ka vënë ‘flakën’ me foton që ka publikuar në Instagram.
Trejsi ka ppzuar topless dhe në pah ka nxjerrë dekoltenë e saj. Trejsi shfaqet në një jaht teksa mbulon gjoksin me dorë.

Modelja duket shumë seksi dhe fotoja është shoqëruar me komentë të shumta.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close