Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Aksident tek Veliera në Durrës, një person bie nga lartësia

Një 23-vjecare polake është plagosur rëndë pasi ra aksidentalisht nga 10 metër lartësi.

Ngjarja është regjistruar mbrëmjen e kësaj të mërkure tek Veliera në Durrës.

E plagosura është transportuar për në spital dhe ndodhet në gjendje kritike për jetën.

Ndërkohë policia ka shkuar në vendngjarje dhe ka nisur hetimet ne lidhje me incidentin.

Leave A Reply

Your email address will not be published.