Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Aksidenti i rëndë në Lushnjë, policia jep detaje të ngjarjes

Policia ka dhënë detaje nga aksidenti tragjik i ndodhur në orët e para të mëngjesit në Lushnjë.

Uniformat blu bëjnë me dije se nga aksidenti që ndodhi në orën 02:20 në Lushnje, një shtetase ka ndërruar jetë.

Bëhet me dije se viktima është shtetasja H.H, 62 vjeçe, banuese në Lushnje.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.