Brenda shtëpisë së Bieta Sulos dhe Alban Dudushit

Kliko per me shume info

Moderatorja e emisionit “Ftesë në 5”, Bieta Sulo, është tepër aktive në profilin e saj në Instagram, ku tregon vazhdimisht jo vetëm momente nga puna, por edhe përditshmërinë e saj me Abanin dhe vogëlushin Kroi Art.

Herë pas here në postimet e saj, ajo na ka treguar kënde të ndryshme të shtëpisë së tyre, ndërsa në fotot e fundit mund të dallojmë më qartë shtëpinë e çiftit.

Kliko per me shume info

Bieta ka pozuar në shkallët e brendshme të shtëpisë, e cila është dy katëshe dhe vihet re se në arredim mbizotërojnë ngjyra e bardhë dhe kafe.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here