Lajmi Fundit
Lajmi Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

E FUNDIT/ Gjendet i pajetë trupi i një gruaje, ishte në kërkim

Në lagjen “Haxhias”, Elbasan, në ullishte, është gjetur pa shenja jete shtetësia B. S., 79 vjeçe , banuese në lagjen “Haxhias”.

Burimet bëjnë me dije se personi në fjalë është Bale Sala, e cila ishte shpallur në kërkim për largim nga banesa me datë 11.08.2019.

Nga këqyrja e trupit nuk janë konstatuar shenja dhune, ndërsa dyshohet se ka ndërruar jetë për shkaqe natyrale. Por burime pranë familajrëve bëjnë me dije se e moshuara vuante nga humbja e kujtesës.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.