I riu gjen kamerën “GoPro” në lumë, habitet nga ajo që sheh brenda saj

Kliko per me shume info

“Rich Aloha” ka gjetur në lumë një kamera “GoPro” në të cilën ndodheshin regjistrimet e fundit të një 23-vjecari i cili u mbyt në atë zonë rreth dy vite më parë.

I riu kontaktoi familjen e viktrimës dhe i dorëzoi materialin.

Kliko per me shume info

Ngjarja e rëndë ndodhi në qershor të vitit 2017, kur Richard Ragland, 23-vjec kishte ikur me pushime me miqtë e tij në Parkun Foster Falls State të SHBA-së ku edhe humbi jetën./LajmiFundit.al/

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here