Ja pse nisën problemet mes Jonida Maliqit dhe Romeo Veshajt

Kliko per me shume info

Prej kohësh këngëtarja Jonida Maliqi dhe aktori Romeo Veshaj po përfliteshin për një lidhje mes tyre. Ata ishin parë shpesh në shoqërinë e njëri-tjetrit dhe vetëm një muaj më parë e konfirmuan lidhjen në emisionin “Treshat”.
Jonida u afrua ta puthë Romeon në faqe ndërsa ai iu drejtua në buzë, duke lënë të kuptohet se tashmë ishin bashkë.
Mirëpo, vetëm një muaj pasi bënë publike lidhjen, mes çiftit nisën problemet.
Ata po i kalonin pushimet të ndarë dhe në Instagram nisën postimet me mesazhe indirekte për njëri-tjetrin.
Sipas “Dosja.”, arsyeja pse çifti po kalon një krizë është xhelozia.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here