Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

16-vjeçari shqiptar prej 10 ditësh i zhdukur në Angli

Në njoftimin e policisë thuhet se i riu shoqërohej shpesh me bashkatdhetarë të tij në atë qytet.

Ndërsa, për herë të fundit është parë më 13 gusht, kur u largua menjëherë pas orës 2:00 duke thënë se do të takonte disa miq. Kanë qenë familjarët, të cilët kanë bërë kallëzimin në polici, e cila ka nisur menjëherë kërkimet.

“Kushdo që e ka parë ose kush e di për vendndodhjen e tij, i kërkohet të raportojë në internet ose të telefonojë policine”, – thuhet në njoftimin e publikuar nga mediet angleze.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.