Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Aksident i trefishtë në Lezhë, plagosen rëndë 4 persona

Një aksident i rëndë ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm në Balldre të Lezhës.

Sipas burimeve paraprake, tre automjete janë përplasur me njëri-tjetrin, duke lënë të plagosur rëndë katër persona.

Nuk dihen ende shkaqet e aksidentit të rëndë, por pritet që policia të nisë hetimet.

Ndërkohë, të aksidentuar janë dërguar me urgjencë në Spitalin e Lezhës.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.