Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Ana Lika dhe Roza Lati hapin parti të re, nuk ju shkon ndër mend si kanë vendosur ta quajnë

Të ftuar së fundmi në emisionin e Roza Latit “Bukë me vete”, ishte aktorja shumë e komentuar e showbizit, Ana Lika.

Roza zbuloi se ajo dhe Ana kanë menduar të hapin një parti të re që do ta quajnë Ç.J, (Çafkat e Jugut).

Ana tha se ajo do të jetë kryetarja e partisë ndërsa Roza nënkryetarja dhe parashtroi ndryshimet që do bëjë nëse fiton.

“Në këtë parti njeriu gjen lirinë e vetë, është parti e bërë vetëm nga femra, një parti që operon në jug. Planet për këtë parti kanë nisur nga një fundjavë në plazhin e Dhërmiut. Unë mendoj të ngrij detin dhe ta bëj pistë patinazhi nga Saranda në Dhërmi”, tha Ana me humor.

Më pas Roza dhe Ana dolën në qytetin e Sarandës ku rrugës i kërkuan njerëzve vota për partinë e tyre duke i premtuar se jugu nuk do të jetë aktiv vetëm në verë, por edhe gjatë dimrit.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.