Aktualitet

Bie në kontakt me energjinë elektrike, lëndohet 30-vjeçari

Një 30-vjeçar ka ndërruar jetë pak minuta më parë pasi ka rënë në kontakt me rrymën elektrike.

Identiteti i viktimës ende nuk është bërë i ditur, por mësohet se i riu po tentonte të riparonte rrjetin e internetit.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Artikuj te ngjashem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close