DETAJET/ 30 vjeçari në gjendje të rëndë, si ndodhi ngjarja në ‘Myslym Shyri’

Kliko per me shume info

Sot rreth orës 11:30 në rrugën “Myslym Shyri”, dyshohet të jetë qëlluar me armë zjarri një shtetas, ende i paidentifikuar, rreth 30 vjeç, pranë një objekti në rikonstruksion.

Shtetasit i është dhënë ndihma e parë dhe u transportua në spital për ndihmë të specializuar.

Kliko per me shume info

Grupi hetimor vijon punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Vijon… / Lajmifundit.al

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here