Lajmi Fundit
Lajmi Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Plas sherri në restorant, një femër godet me këpucë të riun

Ky është momenti kur një femer godet një burrë me këpuce duke shkaktuar një përleshje masive në ambientet e MCDonald’s.

Jordon Joseph ishte duke konsumuar darken së bashku me dy miq te tij, kur papritur është sulmuar nga e reja Kay Marie Brown shkruan LajmiFundit.al.

Joseph më pas është goditur me grushte brenda ambienteve të restorantit nga i dashuri i Marie.

Eshtë dashur ndërhyrja e disa personave për të ndaluar sherrin mes të rinjve.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.