Lajmi Fundit
Lajmi Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Bashkëpunëtori i ngushtë tradhton Voltana Ademin

Një prej bashkëpunëtorëve më të ngushtë të kryebashkiakes së Shkodrës, Voltana Ademi, jep dorëheqjen.

Bëhet fjalë për Suel Hadrin me detyrë sekretar i këshillit bashkiak.

“Unë Suel Hidri, me funksion sekretar i këshillit bashkiak Shkodër, ju njoftoj se, për arsye të mia personale, jap dorëheqjen nga funksioni i sekretarit të këshillit bashkiak Shkodër”.

Kjo dorëheqje vjen vetëm pak ditë nga konstituimi i këshillit të ri bashkiak Shkodër.

Sakaq, zonja Ademi ka deklaruar se do të vijojë të qëndrojë në krye të bashkisë pasi, sipas saj, “jemi në një fazë tranzitore”.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.