Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Bleona “bën fansin për dy lekë”

Nuk janë të pakta rastet kur personazhet e njohur të ekranit përballen me fansat e tyre.

Ndonëse pas publikimit të ndonjë fotoje ose videoje ata marrin me qindra mesazhe komplimentues, sytë u shkojnë tek fjalët negative.

E fundit që ka pasur një situatë të tillë është këngëtarja Bleona Qereti. Mbi foton e saj një fans i ka shkruar këngëtares disa fjalë që mesa duket nuk i kanë pëlqyer aspak.

“Hape këmbët dhe ua kalove të gjithave” shkruan fansi.

Menjëherë pas këtij komenti ka reaguar Bleona, e cila i ka bërë namin komentuesit.

Ajo ka publikuar në Instastory fjalët e tij bashkë me emrin dhe mbi të ka disa fjalë.

“Këmbët unë i hap vetëm kur jam e detyruar t’u bëj Sh…EN në kokë robve si puna jote. Është e vetmja mënyrë që të mos lagem vetë”, shktuan Bleona.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.