Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

I gjenden 250 mijë euro kokainë në dollap, arrestohet i riu shqiptar

Mëngjesin e 21 gushtit, policia e Piacenza dhe Reggio Emilia bënë një kontroll të imtësishëm në një apartament në Piacenza, ku gjetën 3 kg e gjysëm kokainë me vlerë rreth 250 mijë euro.

Ata arrestuan një djalë shqiptar 28 vjeç, person me precedentë penalë, i cili dispononte gjithashtu edhe 30 mijë euro të tjera, që dyshohet se ishin fituar nga shitja e drogës.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.