Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

LAJM I FUNDIT/ Në Tepelenë shpërthen predha e Luftës së Dytë Botërore

Në fshatin Malas bashkia Tepelenë ka shpërthyer një predhë e Luftes së dytë Botërore.

Si pasojë e shpërthimit të predhës në Malas, rrezikohet fshati pasi dyshohet se në zonën përreth ka shumë predha.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.