Partisë së Haradinajt i bashkohet një tjetër këngëtare

Kliko per me shume info

Partisë së Ramush Haradinaj i është bashkuar edhe një artiste.

AAK-së po i bashkohen me radhë artistët e estradës.

Kliko per me shume info

Pas fjalëve se Labinot Tahiri është gati të aderojë në këtë parti, edhe këngëtarja Aida Doci është parë se i është bashkuar, raporton Gazeta Express.

Në një event të mbajtur nga partia, është parë edhe Aida shumë pranë Ramushit dhe bashkëshortes së tij.

Këngëtarja e baladave dhe muzikës popullore duket se tash po kërkon karrierë edhe në politikë.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here