Rrikthehet i nxehti përvëlues, sa do të tregojë termometri sot

Kliko per me shume info

Moti do të jetë me kthjellime dhe shtim të vranësirave në zonën perëndimore.

Era do të jetë me drejtim veriperëndim (NË) me shpejtësi maksimale 6 m/sek në bregdet. Valëzimi i forcës 2 me lartësi vale 0,3–0,5 metër në det të hapur. Temperaturat do të mbeten kostante.

Kliko per me shume info

Temperaturat min dhe max:

Zonat malore 16/33°C
Zonat e ulëta 18/38°C
Zonat bregdetare 21/34°C

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here