Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Rrikthehet i nxehti përvëlues, sa do të tregojë termometri sot

Moti do të jetë me kthjellime dhe shtim të vranësirave në zonën perëndimore.

Era do të jetë me drejtim veriperëndim (NË) me shpejtësi maksimale 6 m/sek në bregdet. Valëzimi i forcës 2 me lartësi vale 0,3–0,5 metër në det të hapur. Temperaturat do të mbeten kostante.

Temperaturat min dhe max:

Zonat malore 16/33°C
Zonat e ulëta 18/38°C
Zonat bregdetare 21/34°C

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.